Tüm Reyonlar
       İstatistikler
 Bugün tekil hit : 1.043
 Bugün sayfa izlenimi : 37.821
 Genel tekil hit : 9.003.166
 Genel sayfa gösterimi : 573.446.432

Yivsiz av tüfeği ve ateşli silahların internet üzerinden sepete ekleyerek satılması ve alım yapılması yasaktır. Web sitemizde görülen yivsiz tüfeklerin alımı için, yivsiz tüfek satın alma belgesinin aslını firmamıza ibraz ederek satın alabilirsiniz. Web sayfamızdaki ürünler ve bilgiler stoklarımızdaki ürünlerin bilgilerini belirtmek için yayınlanmaktadır.

Mobil cihazlar ile tam uyumlu olan yeni sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
www.seherav.com.tr

       BERETTA A400 XPLOR ACTION 12 KALİBRE OTOMATİK

   Fiyatı : 16.040 TL ! indirimli !
BERETTA A400 XPLOR ACTION 12 KALİBRE OTOMATİKBERETTA A400 XPLOR ACTION 12 KALİBRE OTOMATİK       Ürün özellikleri

Beretta Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii

Liste Fiyatı: 16.450 TL / İndirimli Fiyatı: 16.040 TL Teklif İçin Arayınız...? Hediyeler 

MARKASI

BERETTA

MODELİ

A 400 XPLOR ACTION

KALİBRE

12 KALİBRE 20 KALİBRE SEÇENEKLERİ

FİŞEK YATAĞI

76 MM

NAMLU BOYU

66 / 71 / 76 CM SEÇENEKLERİ

ŞOK DURUMU

MOBİL OPTİMA ŞOK 3 ADET

AĞIRLIĞI

2.900 KG -+ ORTALAMA AĞIRLIK NAMLU BOYUNA VE AĞAÇ DURUMUNA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİR

ÖZELLİKLERİ

ÇİFT SİSTEM – GAZLI VE KİNETİK ÇALIŞMA SİSTEMİ YARI OTOMATİK

GENEL DURUMU

MADE IN ITALY - SIFIR ÜRÜN 2 YIL GARANTİ

STOK / İSKONTO

TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ

İLETİŞİM

0236 588 2207 / 0850 304 6285 / 0533 482 6280 / 0544 482 6285

NOT

SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ

ÖDEME SEÇENEĞİ

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ TAKSİT İMKANI VARDIR

BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN

HEDİYELER : 3 BÖLÜMLÜ TÜFEK KILIFI + TÜFEK ASKI KAYIŞI + İTALYAN MALI TÜFEK TEMİZLEME SETİ + TÜFEK TEMİZLEME YAĞI + RUHSAT KILIFI + ÜÇRETSİZ KARGO... seher av bayii

Yeni A400 Xplor Action: önemli olan av tüfeği

Yeni Beretta A400 Xplor Action, fonksiyonlar arasında ateş edilen atışları saymanıza izin veren standart olarak bir elektronik cihaza sahip olan dünyanın ilk av yarı otomatikidir. A400 serisinin olağanüstü başarısını belirleyen özelliklerle donatılmış, oyun türü, mühimmat, hedef veya iklim koşullarından bağımsız olarak en yüksek güvenle kullanılacak yarı otomatiktir.

Optik veya diğer işaretleme sistemlerini kabul etmek için tasarlanmış makat kutusu sayesinde çok yönlülüğü artırılmıştır. A400 Xplor Action bugünden önemli olan av tüfeğinizdir.

Yumuşaklık, hafiflik ve pürüzsüzlükte bir adım daha

Micro-Core, on yıllardır dünyanın dört bir yanındaki atış poligonlarında edindiği deneyim sayesinde Beretta tarafından geliştirilen yenilikçi bir popo plakasıdır. Açık hücreli genişletilmiş teknopolimer, kauçuktan daha yumuşak, daha hafif ve daha yumuşak olan Micro-Core yavaş yavaş ve anında serbest bırakılır, omuz destek yüzeyini arttırır ve tüfeğe güvenli ve hassas bir destek yüzeyi sağlar.

Diğer yarı otomatiklerden% 36 daha hızlı
A400 Xplor'un mekaniği, olağanüstü geri çekme hızı için piyasadaki diğer tüm tüfeklerin arasından sıyrılan gerçek bir mühendislik mücevheridir. Bir sonraki atışı yapmak için en hızlı olmak, hedefe vurma şansınızı artırmak anlamına gelir. A400 Xplor ile bu da mümkündür.

Güvenilir hız ve eşsiz performans

Blink, yeni Beretta gazla çalışan sistem, dönen kafa kapatma ve yeni besleme sistemi arasındaki entegrasyonun sonucu olan yeni A400 Xplor motorudur. Yeni gaz emme sistemi, aynı zamanda conta olarak da işlev gören elastik bir silecek bandına sahip yenilikçi bir piston ile donatılmıştır. Göz kırpma böylece daha güçlü ve daha temizdir.
 
Çelik teknolojisi ...

Steelium, Beretta çubuklarının üretim teknolojisidir ve özel Beretta (A) üç alaşımlı çeliğin eşit derecede benzersiz bir üretim süreci sayesinde olağanüstü bir çubuk haline gelmesini sağlar. Derin delme (B), soğuk çekiçleme (C) ve özel vakum stres giderici (D) sayesinde çelik, bugün mevcut olan en iyi balistik performansları sunmak için ideal özellikleri kazanır.
 
... ve çelik için performans

Özel Optima-Bore HP geometrisi, HP çelik bilye ile bile en iyi performansı sunmak için tasarlanmıştır. Atış şekli, Optima-Choke HP bobinlerinin kullanılması sayesinde her türlü avda mükemmel ve tek tip kalır.

 

1526 yılından gelen tecrübe ile bitmek bilmeyen inovasyon arayışının birleşmesinden doğan optima namlu, çelik ve kurşun saçmaların tümünde mükemmel grupman sağlar. Kurşunun eriyerek namlu iç yüzeyine yapışmasını önleyen hassas yüzey düzleştirme sayesinde kusursuz iç yüzeyi zor kirlenir, kolay temizlenir.
 
Steelium namlu teknolojisi, yılda 500.000 adet namlu üreten Beretta'nın geliştirmiş olduğu namlu işleme yöntemidir. Standart üç alaşımlı çeliği, eşsiz bir namluya dönüştürmek için kullanılan delme, soğuk dövme ve vakum yöntemleri, namlunun saçma ve tek kurşun performansını doğrudan etkilemektedir.
 
Beretta'nın yeni yarı otomatik mekanizmasıdır. Gazlı sistem ve kinetik başlığın mükemmel birleşimi sayesinde %36 daha seri atışlar yapmanızı sağlar. Ayrıca gaz pistonunda kullanılan patentli tasarım sayesinde, mekanik aksam sıradan tüfeklere göre daha uzun süre temizlik gerektirmeden mükemmel çalışır.
 
Mikro hücreli teknopolimer malzemeden üretilen dipçik lastiği. Daha hafif, daha yumuşak ve estetik. Omuzlama sırasında kıyafetinize takılmayan özel yüzeyi sayesinde refleksleriniz kadar, tüfeğinize de güvenebileceksiniz.

 
(c) Copyright 2010 Seherav.com Tüm hakları saklıdır.
Adres: Tevfikiye mahallesi 53 sokak numara 174 (Belediye karşısı)
Kırkağaç - Manisa   Telefon: 0236 588 2207 Cep : 0533 482 6280

Bu site Gisa eTicaret yazılımını kullanmaktadır.