Tüm Reyonlar
       İstatistikler
 Bugün tekil hit : 3.677
 Bugün sayfa izlenimi : 202.944
 Genel tekil hit : 8.286.707
 Genel sayfa gösterimi : 523.344.974

Seher Av internet sitemiz yenilenmiş arayüzü ile yeni adresinde yayına başlamıştır.
Mobil cihazlar ile tam uyumlu olan yeni sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
www.seherav.com.tr

       BERETTA ULTRA LİGHT GOLD İNGİLİZ KUNDAK 12 KALİBRE SÜPER POZE

   Fiyatı : 18.800 TL ! indirimli !
BERETTA ULTRA LİGHT GOLD İNGİLİZ KUNDAK 12 KALİBRE SÜPER POZE BERETTA ULTRA LİGHT GOLD İNGİLİZ KUNDAK 12 KALİBRE SÜPER POZE
BERETTA ULTRA LİGHT GOLD İNGİLİZ KUNDAK 12 KALİBRE SÜPER POZE


       Ürün özellikleri

BERETTA Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii

Liste Fiyatı: 19.400 TL / İndirimli Fiyatı: 18.800 TL Teklif İçin Arayınız...?  

MARKASI

BERETTA

MODELİ

ULTRALIGHT GOLD İNGİLİZ KUNDAK

KALİBRE

12 KALİBRE

FİŞEK YATAĞI

70 mm

NAMLU BOYU

62 / 66 / 71 cm SEÇENEKLERİ

ŞOK DURUMU

SABİT FİX ŞOK 2/4 veya 3/1 veya MOBİL ŞOK 5 ADET  seçenekleri

AĞIRLIĞI

2,800 KG -+ ORTALAMA AĞIRLIK NAMLU BOYU VE AĞAÇ A GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİR

ÖZELLİKLERİ

TEK TETİK ENJEKTÖRLÜ SELLEKTÖRLÜ DARBELİ KURMA SİSTEMİ GOLD GRAVÜRLÜ MÜKEMMEL ZARİFLİĞİ VE ÜSTÜN BERETTA KALİTESİYLE

GENEL DURUMU

ÜRETİCİ FİRMA BERETTA SİLAH SANAYİİ MADE İN İTALY 2+1 3  YIL GARANTİ

STOK / İSKONTO

TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ

İLETİŞİM

0236 588 2207 / 0533 482 6280 / 0544 482 6285

NOT

SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ

ÖDEME SEÇENEĞİ

KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI VARDIR
BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN

HEDİYELER : 3 BÖLÜMLÜ TÜFEK KILIFI + TÜFEK ASKI KAYIŞI + İTALYAN TEMİZLEME SETİ + TÜFEK TEMİZLEME YAĞI + RUHSAT KILIFI + ÜCRETSİZ KARGO.. itahal tüfeğe yakışaçak kalitededir

ULTRALIGHT ALTIN

Ancak hafif olsa da, bu av tüfeği denge, güç ve dayanıklılıktan ödün vermez; bu, Beretta’nın amaçlanan amaç için en iyi metalleri seçme ve onlarla çalışmadaki yarım bin yıllık deneyimiyle mümkün olmaktadır. 2 "odacık ve 26" veya 28 "varil ile mevcut olan 686 Ultralight, ağırlıktan kurtulmak için mükemmel denge isteyen ciddi avcılar için bir av tüfeğidir.
En İyi Denge, Kullanım

Ultralight'ın alıcısı, çeliğin mukavemetini ve dayanıklılığını sağlamak için özel olarak ısıl işlem görmüş, ancak% 65 daha az ağırlıkla, tek bir ışık bloğundan, ancak dikkat çekici derecede güçlü uçak kalitesinde alüminyum alaşımdan üretilmiştir. Geri kalanı, aşikâr Beretta dengesinin yanı sıra (ve elbette) taşıma ve işaretleme yeteneğini en üst düzeye çıkarmak için etrafına inşa edildi. Parmağınızı aksiyonun menteşe piminin altına yerleştirirseniz, 686 Ultralight'ın dengeleneceği yer burası: omuz gibi bir rüya gibi gelir, destekleyici eliniz hala ön kısmın ön kısmından belirli bir "canlılık" hissedecektir. -end ve varil. Herhangi 680 aile Beretta av tüfeğinde olduğu gibi, bütün gözünüz ve destekleyici eliniz sizi hedefe götürdükçe mükemmel bir konser vermek için tasarlanmıştır.

686 Ultralight: Ciddi Yaylası Avcıları için Tüy Siklet 12-Gauge Av Tüfeği

686 Ultralight, son derece hafif bir pakette tam özellikli 12 gauge aşırı performans sunar, bu da onu en zorlu yayla avları için mükemmel hale getirir. 5,95 lbs ağırlığında, tipik 20 göstergeden daha hafiftir, yani hareket halindeki diz derin bataklık arazileri veya uyluk derin uzun otlarını geçmek zorunda kalan avcıların ekstra yorgunluktan endişe etmeleri gerekmez.

Klasik Görünümler

Beretta'da, övünme haklarının alanın veya kil aralığının kenarında durmadığını biliyoruz: silah kasasını arkadaşlarınızın ve av arkadaşlarının eşliğinde açmak, ödüllendirici bir deneyim kadar (veya olmalı!) Bu nedenle, silahlarımızın işlevsel olduğu kadar çekici olmasını ve 686 Ultralight'ın bir istisna olmaması için ekstra özen gösteriyoruz. Eylemin oranlarının ve av tüfeğinin genel çizgileriyle (kendi başına bir sanat eseri) uyumunun yanı sıra, alıcıyı, silahın hafifliğini gösteren motiflerle zenginleştirilmiş bir oyun sahnesi gravürüyle süsledik. Ayrıca, altın kaplama tetik ve diğer çekici vurgular topluluğa ekstra güzellik kazandırmak için mevcuttur.

Kasa Güçlü Eylem, Dayanıklı Fıçılar

Yapıldığı uzay çağı alaşımlarının yanı sıra, 686 Ultralight’ın hareketi mekanik olarak güçlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Namlu ünitesini namluların arasında, yani hareketin yarısında birleştiren çift konik kilitleme pabuçlarına sahiptir. Bu tasarımın ana avantajları iki. İlk olarak, pabuçların ortadaki konumu, bir çapraz cıvata için eylemin üstünde ekstra metal bulundurma ihtiyacı ile dağıtır, alıcıyı trim ve düşük profilli yapar.İkinci olarak, kilitleme pabuçlarının konik şekli kendiliğinden - ayarlanan, yani ateş edilen atış sayısı dört basamağa girdiğinde, pabuçlar eylemin zayıflamasına neden olmak yerine sadece daha derine oturur (ve varillerle pozitif bağlantılarını korur). Makat yüzünü ciddi av yıllarına karşı korumak için bir titanyum insert de var. Mobilchoke sistemi varillerine gelince, çelik bilye kullanımından kaynaklanan korozyona ve artık aşınmaya ve yıpranmaya karşı koymak için içten kromlu, düzleştirilmiş ve cilalanmıştır.

Avcıların rüyası 20Cal hafifliğinde tam özellikli süperpoze Ultralight..2.700kg dan daha hafif BERETTA pozeler alanında dünya lideri konumundadır.Hafif alaşımlarla kapsamlı dayanıklılık ,güvenlik ve güvenilirlik sunuyor.Klasik oymacılığa yeni bir tarz getirmiştir.Gövdedeki hayvan gravürleri hafifliği vurgulamak amacıyla geliştirilmiştir.Bu tasarım aynı zamanda kavrama kolaylığı ve şık görünümde sağlar.Gövde son derece dayanıklı (uçak gövde)yüksek kalite alüminyum alaşım ile işlenmesine rağman yinede çok hafiftir.Ejektörler,titanyum duvara oturtulmuştur.Gövde zarif nikel kaplama ile korunmuştur.Tetik altın kaplamadır.İçi krom kaplı olan namlular korozyona ve aşınmaya karşı dırençli ,çelik bilyeler için özel cilalıdır.

Snhaber el kundağı ve giyim takılmalarını önleyen yuvarlak kesin siyah kauçuk geri tepme pedi vardır.

 
(c) Copyright 2010 Seherav.com Tüm hakları saklıdır.
Adres: Tevfikiye mahallesi 53 sokak numara 174 (Belediye karşısı)
Kırkağaç - Manisa   Telefon: 0236 588 2207 Cep : 0533 482 6280

Bu site Gisa eTicaret yazılımını kullanmaktadır.