Tüm Reyonlar
       İstatistikler
 Bugün tekil hit : 1.869
 Bugün sayfa izlenimi : 122.687
 Genel tekil hit : 8.790.125
 Genel sayfa gösterimi : 557.196.559

Yivsiz av tüfeği ve ateşli silahların internet üzerinden sepete ekleyerek satılması ve alım yapılması yasaktır. Web sitemizde görülen yivsiz tüfeklerin alımı için, yivsiz tüfek satın alma belgesinin aslını firmamıza ibraz ederek satın alabilirsiniz. Web sayfamızdaki ürünler ve bilgiler stoklarımızdaki ürünlerin bilgilerini belirtmek için yayınlanmaktadır.

Mobil cihazlar ile tam uyumlu olan yeni sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
www.seherav.com.tr

       BENELLİ 828U SPORT 12 KALİBRE SÜPER POZE YENİ MODEL

   Fiyatı : 33.000 TL ! indirimli !
BENELLİ 828U SPORT 12 KALİBRE SÜPER POZE YENİ MODELBENELLİ 828U SPORT 12 KALİBRE SÜPER POZE YENİ MODEL
BENELLİ 828U SPORT 12 KALİBRE SÜPER POZE YENİ MODELBENELLİ 828U SPORT 12 KALİBRE SÜPER POZE YENİ MODEL
BENELLİ 828U SPORT 12 KALİBRE SÜPER POZE YENİ MODELBENELLİ 828U SPORT 12 KALİBRE SÜPER POZE YENİ MODEL
BENELLİ 828U SPORT 12 KALİBRE SÜPER POZE YENİ MODELBENELLİ 828U SPORT 12 KALİBRE SÜPER POZE YENİ MODEL
BENELLİ 828U SPORT 12 KALİBRE SÜPER POZE YENİ MODELBENELLİ 828U SPORT 12 KALİBRE SÜPER POZE YENİ MODEL
       Ürün özellikleri

BENELLİ Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii

Liste Fiyatı: 33.575 TL / İndirimli Fiyatı: 33.000 TL Teklif İçin Arayınız...?  

MARKASI

BENELLİ                                                  

MODELİ

828 U SPORT

KALİBRE

12 KALİBRE

FİŞEK YATAĞI

76 mm FİŞEK YATAĞI

NAMLU BOYU

76  cm NAMLU BOYU

ŞOK DURUMU

EXTENDED EACH WRENCH AND 5 ADET CRIO C.IC.M.IM.F NİCKEL / RED

AĞIRLIĞI

3.650 KĞ AĞAÇ YOĞUNLUĞUNA GÖRE DENİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR

ÖZELLİKLERİ

TEK TETİK, ENJEKTÖRLÜ SELLEKTÖRLÜ, HAREKETLİ TETİK İLERİ GERİ AYARLANABİLİR, BLUED ÇELİK PARLAMA ÖNLEYİCİ MAT KAPLAMALI KRİYOJENİK KAPLAMA, KARBON FİBER 10mm ÜSTBAT, GERİTEPME YASTIĞI PROGRESSİVE, VS VS BİR ÇOK ÖZELLİĞİ BARINDIRMAKTA  

GENEL DURUMU

MADE IN İTALY SIFIR ÜRÜN 2 YIL GARANTİLİ

STOK / İSKONTO

TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ

İLETİŞİM

0236 588 2207 / 0544 482 6285 / 0850 304 6285

ÇALIŞMA SAATLERİ SABAH 08 . 45 ile 18.45 KAPANIŞ 

NOT

SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ

ÖDEME SEÇENEĞİ

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ TAKSİT İMKANI

BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN

HEDİYELER :  TÜFEK KILIFI + ASKI KAYIŞI + İTALYAN MALI TEMİZLEME HARBİ TAKIMI + TEMİZLEME YAĞI + RUHSAT KILIFI + TEST FİŞEĞİ +  ÜCRETSİZ KARGO... SEHER AV İsmail Pala
YENİLİKÇİ BENELLI 828U: HEDEF ATIŞ İÇİN ŞİMDİ ÖZEL YAPTI
Sporting ve Compak Sporting için tasarlanan 828 U Sport, 828 U ailesinin güvenilir kilitleme sistemi olan devrim niteliğindeki Lock Plate'e dayanıyor ve tamamen sportif bir DNA'ya sahip.
828 U Sport'u "Sporting Over & Under" yapan teknik ve ergonomik özellikleri keşfedin. Hiçbir zaman, 828 U Sport ile hepsini vurabileceğinizi göreceksiniz!

828U Sport, patentli ve yenilikçi çelik kilitleme plakası, aerodinamik alıcı ve 40 konumlu ayarlanabilirliği ile devrim niteliğindeki 828U'ya dayanmaktadır. Şimdi özellikle hedef atış için ek özelliklerle yapılmıştır.
Aşamalı Dengeleme

Tutarlı bir performans için dengeli bir av tüfeği şarttır. Benelli mühendisleri, buttstock içindeki küçük ağırlıkların bir kombinasyonunu kullanan yenilikçi bir sistem yarattı. Bu ağırlıkların eklenmesi veya çıkarılması, atıcının 828U Sport'u tercih ettikleri çekim stili ile dengelemesini sağlayarak ileri ve geri denge merkezini değiştirir.
Çelik alıcı

Benelli mühendisleri, iç Çelik Kilitleme Sistemini çelik bir alıcıyla eşleştirdi. Silahın ortasındaki ilave ağırlık, iyi dengelenmiş ve sağlam bir sistem oluşturur ve hedef silahla atılan binlerce atış sırasında geri tepmeyi azaltmaya yardımcı olur.
Patentli Çelik Kilitleme Sistemi

Benelli'nin patentli çelik kilitleme sistemi, alıcıdaki yıpranmayı ve geleneksel O / U'ların başarısız olmasına neden olan menteşeyi ortadan kaldırır. Benelli'nin Çelik Kilitleme Sisteminin kalbi, direkt olarak monoblokta kilitlenen, avizeden gelen tüm basıncı içeren ve alıcıya ve menteşe pimlerine geçişini önleyen sağlam bir çelik makat bloğudur.
Entegre Görüş Kanalı

828U Sport'taki geniş karbon fiber kaburga, görme düzlemi boyunca tutarlı ve hassas hizalama için gözünüzü ön beyaz boncuklara yönlendiren entegre bir görüş kanalına sahiptir.
Genişletilmiş şoklar

Her 828U Sport, bir boğum anahtarı ve C, IC, M, IM, F'de 5 adet genişletilmiş nikel / kırmızı Crio® bobini ile birlikte gelir.
Özel Sığdır-Hisse Senedi Yarat

Doğru bir top oturuşunun hedef üzerinde daha kesin atışlar sağladığı iyi bilinmektedir. 828U Sport şim sistemine dahil, 5 adet damla ve 4 adet dökme şim olup, 40'a kadar olası stok pozisyonu yaratır. Bu kit, 828U Sport shooter'ın, uygun bir hizalama bulmak için kolayca ayarlama yapmasını ve stok değişikliklerine ilave zaman ve masraf olmadan uyum sağlamasını kolaylaştırır.
Hareketli tetik

828U Sport'un tetiği ileri veya geri hareket ettirilebilir, böylece parmağınız tam istediğiniz yere oturur. Parmağınızın uzunluğuna göre
Özel olarak Sporting ve Compak için tasarlanan 828U Sport,% 100 Sporting DNA'sını korurken, 828U Platformunun başarısız kapanış sistemi olan devrim niteliğindeki Kilit Plakasına dayanıyor. 828 U Sport'un Olağanüstü Dinamik Davranışı, 3.650 g ile garanti edilir. Patentli Progressive Balancing sistemi sayesinde ağırlık merkezinin konumunu daha da ayarlama imkanı sunan döner pimler üzerinde kusursuz biçimde dengeli ağırlık. Anatomik olarak şekillendirilmiş stok ve Perfect Fitting tarafından izin verilen damla ve dökümün iyi bir şekilde düzenlenmesi imkanı, av tüfeğinin toplam ergonomisine neden olur. 828U Sport, akıllı bir teknoloji kombinasyonuna güveniyor ve yüksek balistik performans sağlamak için tasarım yapıyor: Powerbore Technology, Varillerin ve takozların Kriyojenik İşlenmesi, lehimsiz varillerin, kalıpların hassasiyetini, hızını ve frenleme gücünü en üst düzeye çıkarmak; parlama önleyici mat yüzey, karbon fiber geniş kaburga, beyaz görüş, odağın sadece hedefte olmasını sağlar. Olağanüstü Tetik Grubu, eşsiz cam çubuk kırma hissi için hafif, hazır ve berraktır. 828U Sport'u “Sporun üstünde ve altında” yapan eşsiz özellikleri keşfedin.

benelli U828 sport trap tüfeği seher av bayii en uygun fiyat
benelli u828 sport süper poze tüm benelli çeşitleri ile en ucuz fiyat avantaşları ile seher av bayii
BENELLİ 828U SPORT SÜPER POZE ATIŞ TÜFEKLERİ
SEHER AV BAYİİ BENELLİ AV TÜFEKLERİ YETKİLİ SATICISI

 (c) Copyright 2010 Seherav.com Tüm hakları saklıdır.
Adres: Tevfikiye mahallesi 53 sokak numara 174 (Belediye karşısı)
Kırkağaç - Manisa   Telefon: 0236 588 2207 Cep : 0533 482 6280

Bu site Gisa eTicaret yazılımını kullanmaktadır.