Tüm Reyonlar
       İstatistikler
 Bugün tekil hit : 1.151
 Bugün sayfa izlenimi : 41.197
 Genel tekil hit : 9.003.274
 Genel sayfa gösterimi : 573.449.808

Yivsiz av tüfeği ve ateşli silahların internet üzerinden sepete ekleyerek satılması ve alım yapılması yasaktır. Web sitemizde görülen yivsiz tüfeklerin alımı için, yivsiz tüfek satın alma belgesinin aslını firmamıza ibraz ederek satın alabilirsiniz. Web sayfamızdaki ürünler ve bilgiler stoklarımızdaki ürünlerin bilgilerini belirtmek için yayınlanmaktadır.

Mobil cihazlar ile tam uyumlu olan yeni sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
www.seherav.com.tr

       BENELLİ RAFFAELLO BE DİAMOND CRIO 12 KALİBRE OTOMATİK

   Fiyatı : 20.230 TL ! indirimli !
BENELLİ RAFFAELLO BE DİAMOND CRIO 12 KALİBRE OTOMATİKBENELLİ RAFFAELLO BE DİAMOND CRIO 12 KALİBRE OTOMATİK
BENELLİ RAFFAELLO BE DİAMOND CRIO 12 KALİBRE OTOMATİKBENELLİ RAFFAELLO BE DİAMOND CRIO 12 KALİBRE OTOMATİK
BENELLİ RAFFAELLO BE DİAMOND CRIO 12 KALİBRE OTOMATİKBENELLİ RAFFAELLO BE DİAMOND CRIO 12 KALİBRE OTOMATİK
BENELLİ RAFFAELLO BE DİAMOND CRIO 12 KALİBRE OTOMATİKBENELLİ RAFFAELLO BE DİAMOND CRIO 12 KALİBRE OTOMATİK
BENELLİ RAFFAELLO BE DİAMOND CRIO 12 KALİBRE OTOMATİKBENELLİ RAFFAELLO BE DİAMOND CRIO 12 KALİBRE OTOMATİK
       Ürün özellikleri

BENELLİ Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii

Liste Fiyatı: 20.650 TL / İndirimli Fiyatı: 20.230 TL Teklif İçin Arayınız...? + Hediyeler  

MARKASI

BENELLİ

MODELİ

RAFFAELLO BE DİAMOND CRIO

KALİBRE

12 KALİBRE

FİŞEK YATAĞI

76 mm FİŞEK YATAĞI

NAMLU BOYU

61 / 66 / 71 / 76  cm NAMLU BOYU TERÇİHLERİ

ŞOK DURUMU

CRIO MOBİL ŞOK 5 ADET ve CRIO NAMLU VE ELMAS NAMLU

AĞIRLIĞI

3030 KĞ NET 71 CM İLE TARTILAN

ÖZELLİKLERİ

KİNETİK SİSTEM (BE.ST SURFACE TREATMENT) ÖZELLİĞİ AŞINMA VE YIPRANMAYA ve PASLANMAYA KARŞI ÜSTÜN DİRENÇ SAĞLAYAN TEKNOLOJİ

GENEL DURUMU

MADE IN İTALYA SIFIR ÜRÜN 2 YIL GARANTİLİ BENELLİ FABRİKASINDA ÜRETİLMİŞTİR

STOK / İSKONTO

TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ

İLETİŞİM

0236 588 2207 / 0544 482 6285 / 0850 304 6285

ÇALIŞMA SAATLERİ SABAH 08 . 45 ile 18.45 KAPANIŞ 

NOT

SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ

ÖDEME SEÇENEĞİ

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ TAKSİT İMKANI

BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN

HEDİYELER :  TÜFEK KILIFI + ASKI KAYIŞI + TEMİZLEME HARBİ TAKIMI + TEMİZLEME YAĞI + RUHSAT KILIFI + TEST FİŞEĞİ +  ÜCRETSİZ KARGO... SEHER AV İsmail Pala
Raffaello Be Diamond elmastır: değerli, eşsiz, rakipsiz. BES.T. ile ilk av tüfeği. (Benelli Yüzey İşlemi) namluyu veren özel Tam Koruma işlemi Korozyona,  ve aşınmaya karşı üstün direnç. Comfortech 3 tarafından verilen saf teknoloji, yeni tarak CombTech'ten geri tepme algısını önemli ölçüde azaltır. kolay kitleme sistemi ile Her zaman ateşe hazır olan silah , yüzdeki etkiyi azaltan comfortech sistemi  ve  Pencere Sistemi ile . şarjördeki kartuşları kontrol etme imkanı ile maksimum güvenlik sağlar ve krikojenik şoklar ile Power Bore namlu ile tamamlanır.
Benelli Yüzey İşlem, kovan, aşınma ve yıpranmaya karşı üstün direnç sağlayan namlu ve makat için özel Tam Koruma işlemidir.

Tamamen siyah olan zarif bir çizgide çizilmelere ve paslanmaya karşı yeni Benelli koruması.

Benelli Yüzey İşlemi, kovanı son derece zorlaştırır ve koruyucu yağ ile bakıma ihtiyaç duymadan korozyona karşı değerli bir güzellik ve dayanıklılık kazandırır.

Piyasadaki çizilmeye ve paslanmaya duyarlı hale gelen mevcut kaplamaların aksine, BE.S.T. teknoloji namlu tam koruma sağlar.
Maksimum güvenlik ve işlevsellik: Bir bakışta dergide kaç kartuş olduğunu görebilirsiniz.

Yepyeni Pencere Sistemi bu Benelli teknolojisini yarı otomatik hale getiriyor.

Bu patentli sistem dergide kaç tane kartuş kaldığını açıkça görmenizi sağlar, ön uçtaki yuvadan. Sistem güvenlik ve işlevsellik açısından önemli avantajlar sunar. Kırmızı bir sinyal, tabancanın yüklü olduğunu ve atışa hazır olduğunu gösterir
Namlu Power Bore, seçilen çaplarda kriyojenik delme ve son derece düşük hızlarda ve hedefe daha fazla nüfuz etmeyi sağlar. Cryo Power Mükemmel bir boğa göz hedefinde delik delme
 Tek tip namlu titreşimi ve ateşleme sırasındaki genişleme sayesinde üstün çekim performansı; daha geniş, daha düzgün ve daha homojen sıcak desenler.


Benelli, balistik performansını artırmak için endüstriyel kriyojenik işlemleri küçük silah varillerine ve bobinlerine uygulayan ilk ateşli silah üreticisidir. Şimdiye kadar, kriyojenik işlemlerin maliyeti ve karmaşıklığı, havacılık, cerrahi aletler ve diğer uzman sektörler gibi yüksek teknoloji endüstrilerinde sınırlı uygulamalara sahiptir.

 
Crio Sisteminin ilk elemanı Crio varilidir. Kriyojenik işlem görmüş çelik, ısı ve basıncın etkisi altında çok az genleşir. Bu, Crio varillerinin ateşlemede düzgün bir şekilde titremelerini ve genleşmelerini sağlar. Grafikte görüldüğü üzere, bir Crio varili kullanılarak elde edilen model daha geniş, daha iyi dağıtılmış ve daha düzgündür ve model merkezleri, atış turlarının sayısı arttıkça, doğru çekimin yararı için kayma göstermez. Kriyojenik arıtma ayrıca yanma artıkları tarafından aşınma ve saldırıya karşı direnci artırarak namlu ömrünü uzatır.

Crio Sistemi de boğaza başarıyla uygulandı. Crio bobinleri, namlu deliğine (1) özellikle yumuşak ve kademeli bir koniklik şeklinde uzatılmıştır. Bu özellikler kümelenmeyi önlemek ve atış deformasyonunu azaltmak için özel olarak geliştirilmiştir. Mükemmel bir küresel topun, düzleştirilmiş veya deforme olmuş bir kürsüye göre daha hızlı ve daha düz bir çizgide hareket edeceği iyi bilinen bir aerodinamik gerçeğidir.

Benelli’nin Crio Sistemi, oldukça yoğun ve merkeze ve kenarlara doğru daha iyi dağılmış çekim desenleri sunar. Özel ekipman kullanarak Benelli’nin kendi Araştırma ve Geliştirme departmanı tarafından çekilen bu çekim fotoğrafları, bir Crio varil ve Crio boğmasından (2) elde edilen sonuçları, standart bir varil ve boğulma ile elde edilenlerle karşılaştırdı.
(c) Copyright 2010 Seherav.com Tüm hakları saklıdır.
Adres: Tevfikiye mahallesi 53 sokak numara 174 (Belediye karşısı)
Kırkağaç - Manisa   Telefon: 0236 588 2207 Cep : 0533 482 6280

Bu site Gisa eTicaret yazılımını kullanmaktadır.