Tüm Reyonlar
       İstatistikler
 Bugün tekil hit : 1.826
 Bugün sayfa izlenimi : 22.482
 Genel tekil hit : 12.335.492
 Genel sayfa gösterimi : 647.046.999

Yivsiz av tüfeği ve ateşli silahların internet üzerinden sepete ekleyerek satılması ve alım yapılması yasaktır. Web sitemizde görülen yivsiz tüfeklerin alımı için, yivsiz tüfek satın alma belgesinin aslını firmamıza ibraz ederek satın alabilirsiniz. Web sayfamızdaki ürünler ve bilgiler stoklarımızdaki ürünlerin bilgilerini belirtmek için yayınlanmaktadır.

Mobil cihazlar ile tam uyumlu olan yeni sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
www.seherav.com.tr

       BERETTA 1301 COMP PRO 10+1 KAPASİTE 12 KALİBRE OTOMATİK

   Fiyatı : 43.610 ₺
BERETTA 1301 COMP PRO 10+1 KAPASİTE 12 KALİBRE OTOMATİKBERETTA 1301 COMP PRO 10+1 KAPASİTE 12 KALİBRE OTOMATİK
BERETTA 1301 COMP PRO 10+1 KAPASİTE 12 KALİBRE OTOMATİK


       Ürün özellikleri

Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii
Fiyatı :
44.500 ₺ Havale Fiyatı : 43.610 ₺
DETAYLI BİLGİ ve SİPARİŞ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ: 0236 588 2207 - 0544 482 6885 - 0533 482 6280
MARKASI BERETTA
MODELİ 1301 COMP PRO
KALİBRE 12 KALİBRE
FİŞEK YATAĞI 76 MM
NAMLU BOYU 61 / 66 / 71 / 76 CM NAMLU BOYU TERÇİHİ
KAPASİTESİ 10+1
ŞOK DURUMU OPTİMA BORE HP MOBİL ŞOK 3 ADET SPORT ŞOKLAR
AĞIRLIĞI 3.100 KG ORTALAMA
ÇALIŞMA SİSTEMİ KİNETİK VE GAZLI SİSTEM
ÖZELLİKLER ULTARA TEST GAS SİSTEM KİNETİK VE GAZLI SİSTEM KİCK OFF SİSTEM MAGAZİN TÜBE
GENEL DURUMU MADE IN ITALY SIFIR ÜRÜN 2 YIL GARANTİLİ
STOK / İSKONTO TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ
ÇALIŞMA SAATLERİ SABAH AÇILIŞ SAATİ 08.45 - AKŞAM KAPANIŞ SAATİ 18.45
İLETİŞİM 0236 588 2207 / 0544 482 6285 / 0850 304 6285 / 0533 482 6280
NOT SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ
ÖDEME SEÇENEKLERİ KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ TAKSİT İMKANI VARDIR
                                                       Banka Hesap Bilgilerimiz İçin Tıklayınız 

HEDİYELER : TÜFEK TAŞIMA KILIFI + TÜFEK ASKI KAYIŞI + TÜFEK TEMİZLEME HARBİ TAKIMI ve TEMİZLEME YAĞI + RUHSAT KILIFI + TEST FİŞEĞİ +  ÜCRETSİZ KARGO... Seher AV Farkıyla Kalite ve Güveni Hissedin İsmail PALA

ÖZELLİKLERİ

CHOICEOFCHAMPIONS YOLU
YENİ BİR DÖNEMİN DEVAMINI KEŞFEDİN

Rakipsiz bisiklet hızıyla son Dünya Av Tüfeği Şampiyonasında birkaç podyum finişi elde ettikten sonra 1301 Comp, Beretta'nın çoklu madalya kazanan atıcılarının önerilerini uyguladıktan sonra Pro versiyonuna dönüştü.

Yeni stok, ultra hızlı, güvenli yükleme sistemi, yeni büyük boy tutma kolu ve cıvata serbest bırakma kolu ve 10 + 1 yuvarlak kapasiteli dergisi tarafından sunulan konfor, istikrar ve kolay salınım ile 1301 Comp Pro şimdi bile standart konfigürasyonunda, en rekabetçi dinamik çekim platformu olmakla birlikte, daha fazla kişiselleştirme için çok fazla kapasiteye sahiptir ve bu nedenle en zorlu atıcılar tarafından çok aranır.

1301 Comp Pro, algılanan geri tepmeyi% 40'a kadar azaltan ilk geri tepme tepesini etkili bir şekilde azaltan, kauçuk ekin yanında konumlandırılmış geri yaylarla tamamlanmış iki elastomer sönümleyiciden oluşan Kick-Off Plus sistemine sahip yeni bir polimerik stok içerir. Stok cıvatasında bulunan üçüncü bir elastomer sönümleyici, slaydın stoğa karşı etkisini emer, böylece ikinci geri tepme tepesini, namlu atlamasını ve slaydın hareketinden kaynaklanan titreşimleri azaltır.

B-Steady sistemi, stoku iki bölüme ayırır: Alın ve ön kol. Geri tepme emme noktası, ön kol ile birlikte hareket eden, popoyu sabit bırakarak ve tarakın yanağına herhangi bir can sıkıcı sürtünmesini önleyen serbestçe hareket eden gelişmiş bir konumdadır. Yanak hareketsiz kalır ve ateş hattını kaybetmeden mükemmel bir şekilde dinlenir.

Daha fazla konfor için, tarak yanağına karşı yumuşak bir yumuşak uç olan Yumuşak Tarak ile birlikte gelir.

Kauçuk Comfort Grip, hassasiyeti ve tabanca tutuşunu geliştirir.

Sağlanan ara parçalar, damla ve dökümün ayarlanmasına izin verir.

MicroCore geri tepme plakası çekim sırasında mükemmel omuzlanma ve maksimum denge sağlar ve sağlanan iki ara parçayı kullanarak stok uzunluğunu gereksinimlerinize uyacak şekilde ayarlama imkanı sunar.

Kauçuk ekli polimerden yapılan ergonomik Comfort Grip ön yüzü, kötü hava koşullarında bile maksimum kavrama sağlar.

Forend'dan uzanan 10 taneye kadar kartuş alabilen alüminyum Tony System dergi tüpü. Bu, daha fazla stabilite için namluya bir alüminyum kelepçe ile bağlanır. Dergi tüpünün içinde, derginin boş olup olmadığını kontrol etmeyi kolaylaştıran uzun kırmızı Ergal kapaklı özel bir yay vardır. Sistem, maksimum besleme güvenilirliği sağlamak için 1301 Comp Pro için özel olarak geliştirilmiştir.

1301 Comp Pro'nun balistik performansı, Beretta Steelium varilinin olağanüstü özelliklerinden tam olarak yararlanır: Beretta'nın özel üç alaşımlı çeliği (Ni, Cr, Mo), derin delme, soğuk çekiç dövme, vakum distansiyonu ve uzun süreli 80 ile karakterize mm çift zorlama konisi. OptimaBore HP varillerinin iç profili, her tür mühimmatla mükemmel balistik performansı garanti etmek için tasarlanmış ve test edilmiştir: Kurşun, çelik ve Yüksek Performanslı çelik. Sonuç, kısmen birlikte verilen üç değiştirilebilir OptimaChoke HP Black Edition şok tüpü sayesinde her zaman yoğun ve mükemmel olan desen dağılımlarıdır ve jiklinin rekabete bağlı olarak ayarlanmasını mümkün kılar.

Optimum hedef elde etme için fiber optik görüş ve orta boncuk görüşlü 10x8 kademeli kaburga.

Mavi eloksallı Ergal stok hafifliği aşırı sağlamlık ve güvenilirlikle birleştirir ve iç kısımda, diğer yarı- devlerden% 36 daha hızlı bir bisiklet hızına sahip olan döner kafa B-Link kapatma sistemine sahip ultra test edilmiş gaz sistemi yeniden yükleme sistemini barındırır. otomatik, hafif yüklerde bile, yuvarlak ve yuvarlak.

1301 Comp Pro 3 ”hazneye sahiptir ancak kartuş yüklemesini kolaylaştıran büyük boyutlu 3,5” stok kullanır. Hızlı yüklemeyi ve dörtlü yüklemeyi daha da kolaylaştırmak için, yükleme kapısı büyütülmüş ve kaldırıcı yükleme işlemleri sırasında kaldırılmasını sağlayan bir sisteme sahiptir, böylece mühimmat için bir tür “oluk” yaratır ve bu da aynı anda riski ortadan kaldırır. kullanıcı başparmağını kol ve kapı arasına sıkıştırır.

Koparma kolu ve cıvata serbest bırakma kolu da büyüktür, tabanca maksimuma itildiğinde rekabet zirveleri dahil olmak üzere yeniden yüklemeyi daha da kolaylaştırmaya katkıda bulunan tüm detaylar.

Stokun üst kısmındaki dört dişli delik, Picatinny rayının takılmasını sağlar.
(c) Copyright 2010 Seherav.com Tüm hakları saklıdır.
Adres: Tevfikiye mahallesi 53 sokak numara 174 (Belediye karşısı)
Kırkağaç - Manisa   Telefon: 0236 588 2207 Cep : 0533 482 6280

Bu site Gisa eTicaret yazılımını kullanmaktadır.